Firma LUX-INSTALL zajmuje się profesjonalnym doborem, montażem i serwisem:

 1. Klimatyzacji;
 2. Wentylacji;
 3. Wentylacji z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperacji);
 4. Pomp ciepła;
 5. Instalacji chłodniczych;

w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej itp. Firma montuje, serwisuje i posiada autoryzację na urządzenia firm: LG, FUJITSU, GREE, ROTENSO, VIESSMANN i wiele innych.

Zamontowane przez firmę urządzenia pracują bezusterkowo, a sami klienci są bardzo zadowoleni z usług firmy, o czym mogą świadczyć kolejne urządzenia montowane dla tych samych klientów oraz wystawiane przez nich referencje ( Link do referencji ).

 

Firma LUX-INSTALL posiada również wymagane prawem certyfikaty "F-GAZOWE" dla personelu (kategorii I) oraz dla przedsiębiorców wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego, które pozwalają na instalację, naprawę, serwis, konserwację oraz likwidację urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła i urządzeń chłodniczych. Certyfikaty uprawniają również do dokonywania wpisów do Centralnego Rejestru Operatorów ( http://www.cro.ichp.pl/ ).

 

 

Zakres standardowej usługi obejmuje następujące etapy:

 1. Etap I   - Doradztwo w wyborze najlepszego urządzenia pod względem oczekiwań klienta oraz dobór mocy lub wydajności urządzenia. Istnieje możliwość wykonania bilansu ciepła, który określa zyski ciepła od słońca, oświetlenia, ludzi i urządzeń w okresie letnim i na podstawie którego dobiera się moc urządzenia klimatyzacyjnego lub wydajność urządzenia wentylacyjnego. Jeżeli chodzi o pompy ciepła, to oblicza się straty ciepła w okresie zimowym, na podstawie którego dobiera się moc pompy ciepła.
 2. Etap II  - Montaż i uruchomienie urządzenia.
 3. Etap III - Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Zakres terytorialny świadczonych usług przez firmę LUX-INSTALL:

 1. DOLNOŚLĄSKIE (całe województwo);
 2. ŁÓDZKIE (Działoszyn, Sieradz, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola i okolice);
 3. WIELKOPOLSKIE (Kalisz, Kępno, Krotoszyn, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów i okolice);
 4. OPOLSKIE (Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Opole i okolice);